Evelkas.lt
Autobusų stoties atidarymo proga – sveikinimai ir linkėjimai jonaviškiams
(19 balsai, vidutiniškai 5.00 iš 5)
Parašė Lina   
Pirmadienis, 01 Spalis 2012 06:42

Penktadienį, rugsėjo 28-ąją, iškilmingai atidaryta Jonavos autobusų stotis. Ta proga „Jonavos autobusai“ kolektyvas sulaukė gausybės miesto vadovų, statybininkų, kolegų iš kitų autobusų parkų sveikinimų.

 

 

 

 

 

Vos per metus vietoj seno, niūraus pastato Jonavos centre atsirado nauja, moderni ir patogi keleiviams bei darbuotojams autobusų stotis.

 

„Esame labai dėkingi tiek miesto vadovams, supratusiems, kad autobusų stotį būtina atnaujinti, tiek mūsų kaimynams – bendrovei „Gudžionys, sutikusiai jiems priklausančią pastato dalį renovuoti savo lėšomis, tiek ir statybos darbus atlikusiai įmonei „Egsta“, visus stoties renovavimo darbus atlikusiai iš širdies“, - per atidarymo šventę sakė „Jonavos autobusų“ direktorius Edmundas Mulokas.

 

1978-aisiais statyta Jonavos autobusų stotis dabar pasitinka keleivius visiškai atsinaujinusi. Iš esmės atnaujinta laukimo salė, sanitariniai mazgai. Rūsyje, kuris anksčiau stovėjo tuščias, įrengti kabinetai dokumentams saugoti,poilsio kambarys, nedidelė salė darbuotojų susirinkimams rengti.

 

Sanitariniai mazgai pritaikyti neįgaliesiems, tiek laukimo salėje, tiek lauke įrengtos elektroninės švieslentės, kur keleiviai gali matyti, koks autobusas kokiu metu atvyks į stotį.

 

Pasak E. Muloko, tvarkant stotį, nepatogumų teko patirti tiek įmonės darbuotojams, tiek ir keleiviams. Tačiau rezultatas pranoko lūkesčius; dabar Jonavos autobusų stotis – viena iš gražiausių ir moderniausių Lietuvoje.

 

Įsikūrusius naujame pastate, jonaviečius sveikino miesto vadovai, kolegos iš kitų autobusų parkų, asociacijos „Linava“ atstovai.

 

Nors „Jonavos autobusų“ keleivinio transporto priemonės – vienos iš naujausių Lietuvoje, tarp kitų palinkėjimų buvo ir linkėjimas vežti keleivius dar naujesniais autobusais.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# Turistiniai autobusai „Adventur 2015“ parodoje

Turistiniai autobusai „Adventur 2015“ parodoje
Sausio 23-25 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų centre vyko trečioji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2015“. Bendrovės „Vilneda“ ir „Olex“ čia pristatė savo naujausius turistinėms kelionėms skirtus autobusus.  
Toliau...

# Ką draudžia ir leidžia kelio ženklas...

Ką draudžia ir leidžia kelio ženklas „Sustoti draudžiama“?
Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, reaguodamas į straipsnius šalies žiniasklaidoje apie  tai, kaip asmuo Tauragėje automobilį paliko įvažiavime į savo namo kiemą ir neišvengė policijos pareigūnų baudos, atkreipia dėmesį, kad valstybės institucijų atstovai, atsakingi už saugų eismą, skirtingai vertina paminėtą situaciją.
Toliau...

# „Volkswagen” išslaptino informaciją apie...

„Volkswagen” išslaptino informaciją apie „Transporter T6”
Vokietijos „Volkswagen“ gamintojai jau gegužės mėnesį ketina pristatyti šeštosios kartos populiarųjį miniveną „Transporter“.        
Toliau...

# Startavo saugaus eismo akcija „Nematomi...

Startavo saugaus eismo akcija „Nematomi žmonės“
Atkreipdama Vilniaus miesto visuomenės dėmesį į opias saugaus eismo problemas, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kurio pagrindu bus vykdoma švietėjiška saugaus eismo akcija „Nematomi žmonės“.
Toliau...

# Kaune centre - nauja automobilių stovėjimo...

Kaune centre - nauja automobilių stovėjimo aikštelė
Kauno miesto centre bus įrengta 70 mokamų stovėjimo vietų automobilių aikštelė. Tai paaiškėjo po ketvirtadienį vykusio miesto tarybos posėdžio. Šalia buvusio „Merkurijaus“ prekybos centro esanti aikštelė bus priskirta „Mėlynajai zonai“, o stovėjimas joje kainuos 60 euro centų už valandą.
Toliau...

# Per savaitę eismo įvykiuose žuvo 4 vyrai

Per savaitę eismo įvykiuose žuvo 4 vyrai
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, sausio 16-22 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 57 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.          
Toliau...

# Keistuoliai – viešajame transporte

Keistuoliai – viešajame transporte
Viešajame transporte galima sutikti įvairiausių žmonių. Tarp jų - ir keistokų ar keistai besielgiančių.                  
Toliau...
Rodyti visus straipsnius

Reklaminis skydelis

Degalų kainos