Evelkas.lt
Autobusų stoties atidarymo proga – sveikinimai ir linkėjimai jonaviškiams
(19 balsai, vidutiniškai 5.00 iš 5)
Parašė Lina   
Pirmadienis, 01 Spalis 2012 06:42

Penktadienį, rugsėjo 28-ąją, iškilmingai atidaryta Jonavos autobusų stotis. Ta proga „Jonavos autobusai“ kolektyvas sulaukė gausybės miesto vadovų, statybininkų, kolegų iš kitų autobusų parkų sveikinimų.

 

 

 

 

 

Vos per metus vietoj seno, niūraus pastato Jonavos centre atsirado nauja, moderni ir patogi keleiviams bei darbuotojams autobusų stotis.

 

„Esame labai dėkingi tiek miesto vadovams, supratusiems, kad autobusų stotį būtina atnaujinti, tiek mūsų kaimynams – bendrovei „Gudžionys, sutikusiai jiems priklausančią pastato dalį renovuoti savo lėšomis, tiek ir statybos darbus atlikusiai įmonei „Egsta“, visus stoties renovavimo darbus atlikusiai iš širdies“, - per atidarymo šventę sakė „Jonavos autobusų“ direktorius Edmundas Mulokas.

 

1978-aisiais statyta Jonavos autobusų stotis dabar pasitinka keleivius visiškai atsinaujinusi. Iš esmės atnaujinta laukimo salė, sanitariniai mazgai. Rūsyje, kuris anksčiau stovėjo tuščias, įrengti kabinetai dokumentams saugoti,poilsio kambarys, nedidelė salė darbuotojų susirinkimams rengti.

 

Sanitariniai mazgai pritaikyti neįgaliesiems, tiek laukimo salėje, tiek lauke įrengtos elektroninės švieslentės, kur keleiviai gali matyti, koks autobusas kokiu metu atvyks į stotį.

 

Pasak E. Muloko, tvarkant stotį, nepatogumų teko patirti tiek įmonės darbuotojams, tiek ir keleiviams. Tačiau rezultatas pranoko lūkesčius; dabar Jonavos autobusų stotis – viena iš gražiausių ir moderniausių Lietuvoje.

 

Įsikūrusius naujame pastate, jonaviečius sveikino miesto vadovai, kolegos iš kitų autobusų parkų, asociacijos „Linava“ atstovai.

 

Nors „Jonavos autobusų“ keleivinio transporto priemonės – vienos iš naujausių Lietuvoje, tarp kitų palinkėjimų buvo ir linkėjimas vežti keleivius dar naujesniais autobusais.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# Darbo vieta – sename „Ikarus” autobuse

Darbo vieta – sename „Ikarus” autobuse
Jau rašėme apie ne vieną senų autobusų panaudojimo būdą. Nebevažiuojančiose keleivinio transporto priemonėse įrengiamos kavinės, restoranai, sporto salės ir net mokyklos klasės.    
Toliau...

# Autobuso salone esančios kameros užfiksavo,...

Autobuso salone esančios kameros užfiksavo, kaip keleivės rankose sprogsta išmanusis telefonas (video)
Kinijoje viešojo transporto keleivės rankose sprogo išmanusis telefonas. Salone esančios vaizdo kameros užfiksavo ryškų žybsnį, po to – ugnies liežuvius. Incidentas nutiko Sičuanio provincijoje.          
Toliau...

# Privatūs vežėjai sostinės gatvėse pasirodys...

Privatūs vežėjai sostinės gatvėse pasirodys kitų metų vasarą
Praėjusių metų rudenį Vilniaus miesto Taryba pritarė sprendimui, kad privatūs vežėjai grįžtų į sostinės gatves. Apie tai, kokius maršrutus žadama jiems perduoti, kada privačių vežėjų autobusų tikimasi sulaukti miesto gatvėse, kalbamės su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento Miesto transporto skyriaus vyriausiuoju specialistu Kastyčiu LUBIU.  
Toliau...

# MAN dujiniai autobusai – Prancūzijai ir...

MAN dujiniai autobusai – Prancūzijai ir Bulgarijai
Paryžiuje įsikūrusi „Régie autonominis des Transports Parisiens“ ( RATP) įmonė įsigijo 103 MAN „Lion‘s City“ autobusus, iš kurių pusė yra varomi suspaustomis gamtinėmis dujomis (SGD).  Bulgarijos sostinės Sofijos vežėjai nupirko 126 MAN „Lion‘s City SGD“.
Toliau...

# Londonas dėl transporto spūsčių prarado...

Londonas dėl transporto spūsčių prarado milijardus svarų sterlingų
Londonas dėl spūsčių miesto gatvėse praėjusiais metais prarado daugiau nei 8,5 mlrd. svarų sterlingų (apie 36,7 mlrd. Lt).            
Toliau...

# Kelių policija: Ar sugaištas pusvalandis kelyje...

Kelių policija: Ar sugaištas pusvalandis kelyje gali būti brangiau už žmogaus mirtį?
Neretai vykdant patikrinimą stabdomos visos pravažiuojančios transporto priemonės, dėl to susidaro spūstys ir kartais tai sukelia vairuotojų nepasitenkinimą dėl gaištamo laiko. Organizuodami tokius reidus pareigūnai stengiasi išvengti didelių spūsčių bei sudaryti kuo mažiau nepatogumų tvarkingai vairuojantiems asmenims. Tačiau, kaip rodo analizė ir praktika, ankstyvas pirmadienio rytas, ar penktadienio popietė yra būtent tas laikas, kai vairuotojai turi didžiausią tikimybę kelyje sutikti potencialų žudiką - neblaivų vairuotoją, o būtent tokiu laiku gatvėse susidaro didžiausios transporto priemonių spūstys.
Toliau...

# KTU Studentų miestelio ateitis – be aplinką...

KTU Studentų miestelio ateitis – be aplinką teršiančio transporto
Kauno technologijos universitetas (KTU) žengia dar vieną žingsnį pateisindamas žaliojo universiteto vardą. Siekiant sumažinti oro taršą mieste, pagrindine KTU Studentų miestelio gatve norima leisti važinėti tik aplinkos neteršiančiam transportui – dviračiams ir elektromobiliams - todėl Kauno miesto savivaldybės prašoma atsisakyti planų sujungti Studentų ir K. Baršausko gatves.    
Toliau...
Rodyti visus straipsnius
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

 

Solaris Baltic

Degalų kainos