Evelkas.lt
Autobusų stoties atidarymo proga – sveikinimai ir linkėjimai jonaviškiams
(19 balsai, vidutiniškai 5.00 iš 5)
Parašė Lina   
Pirmadienis, 01 Spalis 2012 06:42

Penktadienį, rugsėjo 28-ąją, iškilmingai atidaryta Jonavos autobusų stotis. Ta proga „Jonavos autobusai“ kolektyvas sulaukė gausybės miesto vadovų, statybininkų, kolegų iš kitų autobusų parkų sveikinimų.

 

 

 

 

 

Vos per metus vietoj seno, niūraus pastato Jonavos centre atsirado nauja, moderni ir patogi keleiviams bei darbuotojams autobusų stotis.

 

„Esame labai dėkingi tiek miesto vadovams, supratusiems, kad autobusų stotį būtina atnaujinti, tiek mūsų kaimynams – bendrovei „Gudžionys, sutikusiai jiems priklausančią pastato dalį renovuoti savo lėšomis, tiek ir statybos darbus atlikusiai įmonei „Egsta“, visus stoties renovavimo darbus atlikusiai iš širdies“, - per atidarymo šventę sakė „Jonavos autobusų“ direktorius Edmundas Mulokas.

 

1978-aisiais statyta Jonavos autobusų stotis dabar pasitinka keleivius visiškai atsinaujinusi. Iš esmės atnaujinta laukimo salė, sanitariniai mazgai. Rūsyje, kuris anksčiau stovėjo tuščias, įrengti kabinetai dokumentams saugoti,poilsio kambarys, nedidelė salė darbuotojų susirinkimams rengti.

 

Sanitariniai mazgai pritaikyti neįgaliesiems, tiek laukimo salėje, tiek lauke įrengtos elektroninės švieslentės, kur keleiviai gali matyti, koks autobusas kokiu metu atvyks į stotį.

 

Pasak E. Muloko, tvarkant stotį, nepatogumų teko patirti tiek įmonės darbuotojams, tiek ir keleiviams. Tačiau rezultatas pranoko lūkesčius; dabar Jonavos autobusų stotis – viena iš gražiausių ir moderniausių Lietuvoje.

 

Įsikūrusius naujame pastate, jonaviečius sveikino miesto vadovai, kolegos iš kitų autobusų parkų, asociacijos „Linava“ atstovai.

 

Nors „Jonavos autobusų“ keleivinio transporto priemonės – vienos iš naujausių Lietuvoje, tarp kitų palinkėjimų buvo ir linkėjimas vežti keleivius dar naujesniais autobusais.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# Po Safari parkus – „žvėrių” autobusais

Po Safari parkus – „žvėrių” autobusais
Safari parkai populiarūs ne tik Afrikoje, kuri yra daugelio egzotiškų žvėrių gimtinė, bet ir kitose šalyse. Pagrindinė Safario parko pramoga – sėdint automobilyje keliauti po žvėrių aptvarus, stebint iš įvairių kontinentų atvežtus gyvūnus.        
Toliau...

# Naujai įsigytieji mersedesai į Šiaulių gatves...

Naujai įsigytieji mersedesai į Šiaulių gatves išvažiuos iki Kalėdų
Šiandien, gruodžio 19-ąją, į Šiaulius atvyks dar trys iš devynių įsigytųjų „Mercedes-Benz Citaro O 530" autobusų. Pirmieji šeši jau pristatyti Šiaulių miesto gyventojams.      
Toliau...

# Londone bus nupirkta 540 naujų autobusų

Londone bus nupirkta 540 naujų autobusų
Londone iki 2021-ųjų bus nupirkta 540 naujų autobusų. Iš viso į projektą žadama investuoti 500 mln. svarų sterlingų.                  
Toliau...

# Vokietijoje – mokestis užsienio vairuotojams...

Vokietijoje – mokestis užsienio vairuotojams už važiavimą greitkeliais
Vokietijos kanclerė Angela Merkel pasirašė prieštaringai vertinamą dokumentą dėl rinkliavos už kelius užsienio vairuotojams.            
Toliau...

# Vilniuje sausio pradžioje keleiviams sklandžiai...

Vilniuje sausio pradžioje keleiviams sklandžiai pereiti prie euro padės kontrolieriai
Sostinės viešasis transportas euro įvedimui ruošiamas jau pusmetį. Savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ ir UAB „Vilniaus viešasis transportas“ specialistai šiuo metu testuoja elektroninio bilieto įrangą visose 692 transporto priemonėse, kur nuo sausio 1 d. bus galima konvertuoti Vilniečio kortelių ir el. bilietų likučius į eurus, o vairuotojai pereinamuoju laikotarpiu bus pasiruošę atsiskaitymams dviem valiutomis.
Toliau...

# Klaipėdoje jau galima važiuoti Pilies tiltu

Klaipėdoje jau galima važiuoti Pilies tiltu
Gruodžio 19 dienos rytą transportui ir pėstiesiems atvėrus šiemet kapitaliai suremontuotą Klaipėdos Pilies tiltą, uostamiestis grįžta prie įprasto miesto gyvenimo ritmo ir tempo.          
Toliau...

# „Electric Cart Company” pristato Saulės...

„Electric Cart Company” pristato Saulės autobusą
„Electric Cart Company” 2015-aisiais žada pradėti gaminti Saulės energija varomus autobusus.                    
Toliau...
Rodyti visus straipsnius

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Degalų kainos