Evelkas.lt
Autobusų stoties atidarymo proga – sveikinimai ir linkėjimai jonaviškiams
(19 balsai, vidutiniškai 5.00 iš 5)
Parašė Lina   
Pirmadienis, 01 Spalis 2012 06:42

Penktadienį, rugsėjo 28-ąją, iškilmingai atidaryta Jonavos autobusų stotis. Ta proga „Jonavos autobusai“ kolektyvas sulaukė gausybės miesto vadovų, statybininkų, kolegų iš kitų autobusų parkų sveikinimų.

 

 

 

 

 

Vos per metus vietoj seno, niūraus pastato Jonavos centre atsirado nauja, moderni ir patogi keleiviams bei darbuotojams autobusų stotis.

 

„Esame labai dėkingi tiek miesto vadovams, supratusiems, kad autobusų stotį būtina atnaujinti, tiek mūsų kaimynams – bendrovei „Gudžionys, sutikusiai jiems priklausančią pastato dalį renovuoti savo lėšomis, tiek ir statybos darbus atlikusiai įmonei „Egsta“, visus stoties renovavimo darbus atlikusiai iš širdies“, - per atidarymo šventę sakė „Jonavos autobusų“ direktorius Edmundas Mulokas.

 

1978-aisiais statyta Jonavos autobusų stotis dabar pasitinka keleivius visiškai atsinaujinusi. Iš esmės atnaujinta laukimo salė, sanitariniai mazgai. Rūsyje, kuris anksčiau stovėjo tuščias, įrengti kabinetai dokumentams saugoti,poilsio kambarys, nedidelė salė darbuotojų susirinkimams rengti.

 

Sanitariniai mazgai pritaikyti neįgaliesiems, tiek laukimo salėje, tiek lauke įrengtos elektroninės švieslentės, kur keleiviai gali matyti, koks autobusas kokiu metu atvyks į stotį.

 

Pasak E. Muloko, tvarkant stotį, nepatogumų teko patirti tiek įmonės darbuotojams, tiek ir keleiviams. Tačiau rezultatas pranoko lūkesčius; dabar Jonavos autobusų stotis – viena iš gražiausių ir moderniausių Lietuvoje.

 

Įsikūrusius naujame pastate, jonaviečius sveikino miesto vadovai, kolegos iš kitų autobusų parkų, asociacijos „Linava“ atstovai.

 

Nors „Jonavos autobusų“ keleivinio transporto priemonės – vienos iš naujausių Lietuvoje, tarp kitų palinkėjimų buvo ir linkėjimas vežti keleivius dar naujesniais autobusais.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# „Otokar“ gamykloje – gamybos naujovės ir...

„Otokar“ gamykloje – gamybos naujovės ir autobusų prototipai
Balandžio 21-24 dienomis grupelė Lietuvos keleivinio transporto įmonių atstovų lankėsi „Otokar“ gamykloje Turkijoje. Vežėjai susipažino su autobusų gamybos procesu, apžiūrėjo gamybos linijas, stebėjo, kaip išbandomi jau pagaminti autobusai.    
Toliau...

# Greičio mėgėjams - laiškai iš Europos

Greičio mėgėjams - laiškai iš Europos
Avaringumo statistiką analizuojantys specialistai konstatuoja, kad maždaug trečdalis žmonių keliuose žūva dėl viršyto saugaus greičio. Neatsitiktinai kovai su šia problema skiriama vis daugiau dėmesio. VĮ „Regitra“ primena, kad vis mažėja galimybių išvengti sankcijų ir už nusižengimus  užsienyje.
Toliau...

# Ukrainiečių ir lenkų elektrinis autobusas...

Ukrainiečių ir lenkų elektrinis autobusas „Bogdan URSUS E7010” bandomas Liubline
Ukrainiečių ir lenkų sukurtas elektrinis „Bogdan URSUS E7010” bandomas Lenkijos mieste Liubline.                
Toliau...

# Išmaniojo miesto kūrėjams – Susisiekimo...

Išmaniojo miesto kūrėjams – Susisiekimo ministerijos apdovanojimas
„Iniciatyva „Išmanusis miestas“ – tai investicija į ateitį. Šiandien turime ręsti pamatą to namo, kuriame gyvensime po 10 ar 20 metų. Tiesa, vieno stebuklingo recepto visiems Lietuvos miestams nėra. Reikia atidžiai išnagrinėti kiekvieno iš jų problemas ir pritaikyti individualius sprendimus. Manau, kad konkurso dalyviai užtikrintai ėjo šia kryptimi ir šiandien matome puikius jų darbo rezultatus“, – žurnalo „Structum“ organizuoto konkurso „Išmanusis miestas“ apdovanojimų renginyje šiandien sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
Toliau...

# Tolimojo susisiekimo autobusų eismas...

Tolimojo susisiekimo autobusų eismas Tarptautinę darbo dieną, Motinos dieną ir gretimomis dienomis
2015 m. gegužės 1, 2, 3 d. Lietuvoje bus ne darbo dienos, todėl tolimojo susisiekimo autobusai balandžio 30 d. važiuos pagal penktadienio tvarkaraščius, gegužės 1 d. – pagal šeštadienio tvarkaraščius, gegužės 2 d. – pagal sekmadienio tvarkaraščius (be papildomų reisų, numatytų sekmadieniais), gegužės 3 d. – pagal sekmadienio tvarkaraščius, gegužės 4 d. – pagal pirmadienio tvarkaraščius.
Toliau...

# Per savaitę šalies keliuose žuvo 4 žmonės

Per savaitę šalies keliuose žuvo 4 žmonės
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, balandžio 17-23 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 50 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės.        
Toliau...

# Kokiais autobusais važinėsime 2023-aisiais?

Kokiais autobusais važinėsime 2023-aisiais?
„Leger Holidays“ atlikti tyrimai parodė, kad keleiviai mėgsta keliauti autobusais. Tiesa, paminėta ir keletas niuansų, kurie paverčia kelionę ne tokia malonia: tai maži tarpai tarp sėdynių, prasti vairuotojai, ligos, užklumpančios kelionėse.    
Toliau...
Rodyti visus straipsnius

Reklaminis skydelis

Degalų kainos